, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
  • „Maska – bo każdy ma wiele twarzy”

Maska to nieodłączny atrybut teatru, zabaw, balów i korowodów, eksponat za pomocą którego wkraczamy w świat fantazji. Gipsowe odlewy, przyozdobione brokatem, cekinami i kolorowymi farbami zamienią się w wyjątkowe arcydzieła. Tworzenie masek to świetny sposób kształcenia wyobraźni plastycznej dziecka jak i dorosłego. Każdy uczestnik będzie miał okazję do stworzenia oryginalnej maski. Sam proces twórczy daje wiele radości, a efekty pracy są zachwycające.

  • „Ożywiamy przedmiot – moja własna pacynka”

Pacynki to doskonałe zabawki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Tworzenie ich to niezastąpiony sposób na wyzwolenie ukrytych pokładów kreatywności. Podczas warsztatów można puścić wodze fantazji i za pomocą prostych środków stworzyć sympatycznych nowych przyjaciół.  Pacynki dodatkowo dają możliwość zrobienia fantastycznego przedstawienia na każdą okazję. Wystarczy przenieść się w świat swoich marzeń, odważnie zacząć tworzyć, a nasz świat stanie się barwniejszy!

  • „Projektowanie ubioru – wyobraźnia kreatorem mody”

Projektowanie garderoby „z niczego” – Paper Reaserch jako forma zajęć z kreatywnego myślenia o stylach, stylizacji i wizerunku. Zajęcia mają na celu poszerzenie wyobraźni twórczej, uwolnienie najdziwniejszych pomysłów modowych. W prosty sposób, za pomocą papieru, folii, taśmy, spinacza można stworzyć niezastąpione kreacje. To doskonała okazja aby zachęcić młodych uczestników do projektowania i eksperymentowania. Warsztaty umożliwiają „zmierzenie się” z materiałem, prace z manekinem, szlifują umiejętności manualne, a co najważniejsze poszerzają świadomość tworzenia.