, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
  • Makijaż na specjalną okazję – 100 zł

Chcesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie? Nie ma nic lepszego niż podarunek dla urody. Każda kobieta chce czuć się piękna. Profesjonalny makijaż na specjalną sprawi radość każdej kobiecie.

  • Indywidualna lekcja makijażu – 150 zł

Lekcja wizażu to doskonały pomysł na prezent. Niektóre kobiety się nie malują, inne robią makijaż, który nie do końca podkreśla ich urodę. Podczas lekcji pokażę jak odpowiednimi technikami makijażu można podkreślić swoje naturalne piękno. Pokażę jak świadomie i profesjonalnie wykonać makijaż oraz jak umiejętnie kreować własny wizerunek.

  • Pakiet – Rytuał Piękna – 200 zł

Piękny wygląd zaczyna się od zdrowej, promiennej skóry. Jeżeli skóra łuszczy się, jest sucha, pojawiają się na niej zmarszczki, ma szary koloryt, pękające naczynka lub trądzik, to może być znak, że skóra potrzebuje pomocy.

Pakiet zawiera:
- komputerowe badanie i analizuję kondycji skóry
- skrupulatny dobór kosmetyków do rodzaju cery
- naukę makijażu dostosowanego do danego typu urody
- dobór produktów do makijażu

  • Analiza kolorystyczna – 250 zł

Analiza kolorystyczna jest wciąż niedocenianym narzędziem w procesie tworzenia wizerunku. Wybór odpowiednich barw jest tak samo ważny w selekcji garderoby jak i kosmetyków kolorowych. Kolory mają wpływ na nasze samopoczucie i wygląd zewnętrzny, dobrze dobrany odcień podkreśli naszą urodę, kolor włosów, oczu i ust. Dzięki analizie kolorystycznej dowiesz się w czym wyglądasz najlepiej – jaką kolorystyką kierować się podczas robienia zakupów oraz w jakim kolorze makijażu jest Ci do twarzy. Profesjonalna analiza kolorystyczna trwa około 2h i przeprowadzana jest przy pomocy chust kolorystycznych. Raz wykonana analiza wystarczy na całe życie.

  • Sesja fotograficzna z wizażem – 250 zł

Sesja fotograficzna z wizażem to miły prezent dla każdej kobiety. Spraw przyjemność swojej siostrze, mamie, przyjaciółce i pozwól aby poczuła się piękna.

  • Szybka metamorfoza – 500 zł

Taki prezent to odświeżenie dla ciała i ducha. Widzisz, że Twoja mama czy przyjaciółka ostatnio ma zły humor i narzeka na swój wygląd? Z nową fryzurą, pięknym makijażem od razu poczuje się lepiej.
Pakiet zawiera:
- zmianę fryzury (cięcie i koloryzacja)
- makijaż fotograficzny
- sesję zdjęciową

  • Kompleksowa Metamorfoza – 1500 zł

Kobieta z Twojego otoczenia zaczęła nowy rozdział w swoim życiu? Wspierasz ją w jej decyzjach i chcesz jej pomóc? W takim wypadku spraw jej w prezencie kompleksową metamorfozę. W profesjonalny sposób zajmiemy się jej wizerunkiem, dodamy pewności siebie i sprawimy że poczuje się wyjątkowa.

Usługa obejmuje:
- komputerowe badanie skóry
- stworzenie linii kosmetyków odpowiednich dla Twojego typu skóry
- analizę kolorystyczną
- analizę sylwetki
- przegląd szafy
- wspólne zakupy (2 godziny)
- sesja fotograficzna z fryzjerem i wizażystką
- 5 zdjęć z sesji na płycie ( możliwość domówienia więcej)