, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

BlogWitam Was Serdecznie! Oto mój pierwszy wpis na moim pierwszym blogu. W związku z tym, że w końcu pojawiła się moja strona www, nie bez powodu postanowiłam umieścić w menu także zakładkę blog. Jest to idealne miejsce aby dzielić się z Wami moimi najnowszymi poczynaniami, a także inspiracjami na tematy krążące wokół wizażu, charakteryzacji i szeroko pojętej sztuki. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury.

Galeria Pionova

Posted by on 12:50 pm in Blog | 0 comments

Ostatnimi czasy moje wizyty w Gdańsku są szybkie, intensywne, lecz całe szczęście owocne:) Tradycją stały się wspólne sesje z Kaliną i mam nadzieję, że tak już pozostanie:) Tym razem miałyśmy okazję znaleźć się w nietuzinkowym miejscu, Galerii Pionovej. Mimo, iż znajduję się ona w samym centrum Gdańska, na Starym Mieście nie tak łatwo ją zlokalizować. Ukryta między blokami z zewnątrz wydaje się niepozorna, jednak mogę śmiało powiedzieć, że jest to miejsce godne uwagi. Dziękujemy Pionovej za tak miłe przyjęcie!

Zdjęcia – Kalina Ciszewska, modeluje niezastąpiona Joanna Suszyńska:)

Kolejny rok za nami…

Posted by on 3:40 pm in Blog | 0 comments

Czas aby rozliczyć się z rokiem 2013. Działo się wiele, ale w kościach czuję, że to co przyniesie 2014 rok będzie nie lada wyzwaniem:) Oto parę zdjęć z backstage’u 2013 – bo najcenniejsze są chwile i ludzie, którzy kryją się po drugiej stronie lustra:) Szczęśliwego Nowego Roku!

Backstage – Lookbook Atumn/Winter TARANKO

Posted by on 3:17 pm in Blog | 0 comments

Nasza współpraca z firmą odzieżową TARANKO układa się niezwykle pomyślnie. Mieliśmy okazję wspólnie z Arturem Próchnickim i Karoliną Kołodzicką tworzyć Lookbook na jesień-zima 2013/14. Dla ciekawskich udostępniam kilka zdjęć z backstage’u:)

Unobvious Things

Posted by on 6:12 pm in Blog | 0 comments

Niedawno odwiedziłam moją Kalinę i oczywiście nie obeszło się bez sesji:) Mimo pochmurnego, zimnego niedzielnego dnia udało nam się zwalczyć swoje lenistwo i zabrać się do dzieła! Dzielnie modelowała nam nietuzinkowa Sylwia Malinowska. Zapowiadało się niepozornie, ale efekty jak zawsze, dzięki zdolnościom Kaliny Ciszewskiej są zdumiewające!

Autumn Destiny

Posted by on 10:59 am in Blog | 0 comments

Z wyjątkową Kaliną Ciszewską i tajemniczą Agnieszką Piwnicką postanowiłyśmy uprzedzić jesień po to, aby dać jej przykład…przykład jaka powinna być – czyli powściągliwa, słoneczna, emanująca optymizmem. Już niebawem przekonamy się jaka będzie naprawdę. Miejmy nadzieję, że weźmie z nas przykład:)

I’m Boombastic say me fantastic…

Posted by on 7:59 pm in Blog | 0 comments

Kto by przypuszczał, że zuzuart znajdzie się na sesji w towarzystwie dwóch prawie nagich modelek Marty Korcz i Pauli Tumali, ekipy z Warszawy Jacka Chmielewskiego i Cosmic Promotion oraz utalentowanego stylisty kropel wody – skippera Przemka Płóciennika. A tu proszę! Sesja jak zwykle okazała się pełna atrakcji, począwszy od ucieczki z planu zdjęciowego naszej fryzjerki po nieprzewidzianą moją chorobę morską. Modelki były jednak nieustraszone. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że czuły się wręcz jak ryby w wodzie:)

White Shine Woman

Posted by on 8:31 am in Blog | 0 comments

Z Kaliną Ciszewską stwierdziłyśmy, że nadszedł czas na kolejną sesję. Szukałyśmy pleneru, czystej przestrzeni, regularnych brył, z którymi uroda naszej modelki – Joanny Suszyńskiej nie musiałaby konkurować. Znalazłyśmy się w wybranym miejscu. Nastąpiło zderzenie naszej wizji z brutalną rzeczywistością… Nagle pojawił się jakiś chłopek-roztropek i zmieszał nas z błotem, zamiast grzecznie zwrócić uwagę, że niestety, ale nie można w danym miejscu robić zdjęć (w sumie to nie wiadomo dlaczego). Byłyśmy zniesmaczone zachowaniem jegomościa. Jednak, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nieopodal naszego docelowego miejsca, znalazłyśmy kilka ciekawych rozwiązań:)

Black&White

Posted by on 8:47 pm in Blog | 0 comments

Wizerunek silnych kobiet znany nam jest nie od dziś. Bardzo łatwo możemy go odnaleźć zwłaszcza w fotografii mody. Tak się składa, że i ja na swojej drodze coraz częściej mam do czynienia z silnymi kobiecymi charakterami. Podziwiam i wyciągam wnioski. U nas, przed obiektywem Pawła Wołochowicza, w piękną lecz stanowczą kobietę wcieliła się nietuzinkowa Ewa Dymek.

Pastelowy Flower Power…

Posted by on 10:04 am in Blog | 0 comments

Najwyższy czas ukazać światu efekty ostatniej sesji. Kwiaty, pastele, zmysłowa modelka Marta Waj i szalona ekipa spragniona twórczych działań czyli PGajewski Photography, Bo Llo zajaczkowski.design, Katarzyna Siux Ilecka Hairstyles. Kumulacja indywidualistów, lecz z taką ekipą praca to czysta przyjemność…


Ilona Felicjańska w obiektywie Anny Nowocińskiej…

Posted by on 10:12 am in Blog | 0 comments

Czwartego lipca miałam okazję pracować z dwoma wyjątkowymi kobietami. Piękne, silne i niezwykle interesujące osobowości. Dzięki nim i warunkom pogodowym sesja przybrała niepowtarzalny klimat. Ulewa, błyskawice a nawet wichura nie powstrzymały moich towarzyszek przed twórczym działaniem. Widok Ilony pozującej w strugach deszczu i pełnej entuzjazmu Ani był obrazem jedynym w swoim rodzaju. Dziękuję Wam dziewczyny za te magiczne chwile:)